Rodinný dom 3 izbový, Fony - Madarsko

Predaj, Rodinný dom, Fony, Pôvodný stav


  • id: 568
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Fony
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 90 m2
Zastavaná plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 1500 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 22.200

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný 3 izbový dom vo Fony - Maďarsko. Obec sa nachádza 17 km od hraníc, v romanticky tichom relaxačnom prostredí v Slanských horách. Dom je v štyle vidieckého domu. Pozemok je v tvare obdlžníka, oplotený. Prístup na pozemok z asfaltovej komunikácie. Voľný ihneď.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID 568
Plochy: Pozemok 1500 m2, zastavaná plocha 200 m2, úžitková 90 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň a tehla. Podlaha: beton a PVC linoleum. Steny: omietka. Okná: drevené, dvere drevené. Strecha je valbová s pálenou škridlou. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia formou veľkej žumpy. Ohrev teplej vody: elektrický bojler v kúpelni. Stav objektu: pôvodný.
Popis miestností: Vstupnými dverami sa dostaneme do predsiene. Z predsiene na pravo sa dostaneme do prednej izby. Z predsiene na ľavo sa dostaneme do dalšich dvoch izieb a kuchyne.Z kuchzne sa dostaneme do kupelky s WC. Kuchyňa má vlastný vstup.Za domom sa nachádza hospodárská budova, dreváreň a pivnica.Priestor pod strechou využívaný ako povala. Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromi.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty, Reštaurácia,

Technická specifikácia

Základy - kamenné, Typ konštrukcie - tehla, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Steny - kameň, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii