Rodinný dom 6 izb, Zemplínska Nová Ves - Trebišov, SK

Predaj, Rodinný dom, Úpor, Pôvodný stav


  • id: 373
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 6
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Úpor
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Zastavaná plocha: 970 m2
Plocha pozemku: 3500 m2
Balkón/Loggia: []
Balkón/Loggia: ["loggia"]
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 57.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 6 izbový Rodinný dom, v obci Zemplínska Nová Ves, časť Úpor. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 2 podlažný, dvoj generačný rodinný dom so samostatnými vstupmi na jednotlivé podlažia z exteriéru, postavený v roku 1970. Na prvom podlaží je vstup z jednej miestnosti na lógiu, z chodby je vstup na balkón. Vedľajšie stavby sú umiestnené za domom: murovaný záhradný domček, garáž, dreváreň, samostatná pivnica na sklad ovocia a zeleniny. Pitná voda je vedená z kopanej studne, kanalizácia vyvedená do septiku - žumpa, zemný plyn na pozemku a v dome. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je z asfaltovej komunikácie, delený na časť kvetinová predzáhradka, dvor predný zatrávnený, dvor zadný zatrávnený s ovocnými stromami a rozsiahla 25 árová zatrávnená záhrada. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Obec ( 939 obyvateľov) je situovaná v rovinatom teréne, vzdialená 13 km od mesta Trebišov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 373
Plochy: Pozemok 3500 m2, zastavaná plocha 970 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kváder, priečky tehla. Podlaha: parkety, betón, dlažba. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: pôvodné - drevené. Dvere pôvodné drevené. Strop monolitický betón. Strecha je sedlová prikrytá protipožiarnym šindlom. Priestor pod strechou je využívaný na povalu. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do žumpy v zadnej časti pozemku. Kúrenie plynovým kotlom, ohrievacie telesa paneloveé radiátory( demontované), ohrev teplej vody elektrickým ohrievačom.
Popis miestností: Prízemie : chodba, 3 izby, kuchyňa, kotolňa, kúpeľňa, WC, špajza. Z chodby je samostatný vstup do 3 izieb, do samostatného WC, kúpeľne. Poschodie- pôdorys je zrkadlovo zhodné ako prízemie, ale bez kotolne.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Zástavka autobusu, Železničná stanica, Potraviny, Pobočka pošty,

Športové stredisko

,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Strecha - stanová, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - pálena tehla, Steny - kváder, Podlaha - betónová, Ceiling - Panel Ceiling, Strop - omietka, Drevené okná jednosklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie plynom, Panelové radiátory, Vykurovanie - Elektrický bojler,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii