Rodinný dom 3 izbový, Zemplínske Hradište

Predaj, Rodinný dom, Zemplínske Hradište, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 342
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Zemplínske Hradište
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 118 m2
Plocha pozemku: 2701 m2
Balkón/Loggia: []
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 52.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom v obci Zemplínske Hradište. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, ihneď obývateľný. Obec je situovaná v rovinatom teréne, vzdialená 7 km od mesta Trebišov. Pozemok je rovinatý v tvare obdlžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a veľká zatrávnená záhrada. Celý pozemok je oplotený. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý vidiecky rodinný dom, postavený v 70 tych rokoch. Vedľajšie stavby sú samostatná murovaná Garáž, Hospodárska miestnosť na sklad záhradného náradia, Dreváreň, Kopaná studňa, Murovaná tehlová klenbová vonkajšia pec. Dom je napojený na obecný vodovod, kúrenie ústredné plynové. Na pozemku sa nachádza studňa. Dom je z 1/4 podpivničený. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 342
Plochy: Pozemok 2701 m2, zastavaná plocha 118 m2, úžitková 102 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehlová. Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba, drevená. Steny: stierky a omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: plastové. Dvere plastové. Strecha je sedlová prikrytá protipožiarnym azbestovým šindľom na drevenom krove. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu, po zateplení je priestor na ďalšie dve miestnosti. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn, obecná kanalizácia. Stav objektu: velmi dobrý technický stav, rekonštrukcia interiéru. Voľný ihneď, predáva sa zariadený, pripravený na okamžité bývanie bez ďalších nákladov.
Popis miestností: Predsieň, chodba, 3 izby, kuchyňa s kuchynským nábytkom a sporákom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC. Technické miestnosti: kotolňa, špajza, dielňa. Za domom garáž, dreváreň a sklad záhradného náradia.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

So zariadením, Kuchynská linka, Sporák, Rúra, Chladnička, Špajza, Pivnica, Sklad, Alarm, Šatník,

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty, Parkovisko, Reštaurácia,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strešná krytina - azbestové šindle , Podlaha - laminátová, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii