Rodinný dom Komjáti

Predaj, Rodinný dom, Komjati, Pôvodný stav


  • id: 540
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Komjati
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 160 m2
Zastavaná plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 1920 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 27.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Komjáti. Obec je vzdialená 15 km od Moldavy nad Bodvou. Prístup na oplotený pozemok je vstupnou kovovou bránou z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné na dvore aj pre viac vozidiel.Pozemok sa deli na tri časti: predná zahradka, dvor a zadná záhrada,kde sa nachádza aj vinič s ovocnými stromami. Dom je postavený na vyvýšenom základe. Za domom sa nachádza pivnica a garáž s montážnou jamou. Oproti domu sa nachádza letná kuchyňa s komorou a kúpelkou. Najbližšie mesto Edelény. Obec Komjáti ( 200 obyvateľov ) je situovaná v tichom, rovinatom prostredí. Vzdialená je 25 km od Národného parku Aggtelek. HOBBY: poľovočka, huby, turistika, cykloturistika, tichá oblasť s čistým vzduchom vhodná na relax.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 540
Plochy: Pozemok 2000 m2, zastavaná plocha 180 m2, užitková plocha 160m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Podlaha: betón, dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené. Dvere: drevené. Strecha je prikrytá pálenou škridlou. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia vedená do žumpy. Vykurovanie je ústredné kúrenie na tuhé palivo. Voľný ihneď(čas na vysťahovanie).
Popis miestností:Rodinný dom má dva vstupy. Prvým vstupom sa dostaneme rovno do obývačky, z kotrej na ľavo sa nachádza prvá izba a na pravo druhá izba.Z druhej izby sa dostaneme do jedálne s kuchyňou. Z kuchyne sa dostaneme aj do kúpelky s WC.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: Spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Železničná stanica, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Podlaha - linoleum, Podlaha - betónová, Ceiling - Panel Ceiling, Strop - drevený, Strop - omietka, Staré drevené okná, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Vykurovanie drevom, Panelové radiátory,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000