Stavebný pozemok 15 á Buzica, Košice - okolie

predaj, Pozemok pre rod. domy, Buzica, Vo výstavbe


  • id: 340
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Mesto/obec: Buzica
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Plocha pozemku: 1500 m2

Cena: 19 500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj Stavebný pozemok v obci Buzica, mimo frekventovanej zóny v tichom proostredí. Prístup na pozemok je z asfaltovej cesty. Oplotenie pozinkované pletivo. Na pozemku je množstvo kríkov, ovocné stromy a rôzne ihličnany. Pozemok je delený na časť rovinatú - zastavaná plocha a na a časť svahovitá -záhrada, celý zatrávnený, pravidelne udržiavaný, celý deň presvetlený slnkom. Na pozemku sa nachádza nová 2 izbová zrubová chatka na betónovom základe, ktorú je možné využívať ako záhradný domček a altánok. Nehnuteľnosť bez ťarchy, ihneď voľná.
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 340
Plochy: pozemok 1500 m2, atypických rozmerov. Zosuvové pásmo : nie, Záplavové pásmo: nie
Technické parametre: Plyn zemný pri pozemku, elektrina na pozemku - zo stĺpa, kanalizáciu v súčastnosti potrebné riešiť čističkou, ale je vo výstavbe, vodovod z verejného zdroja pri pozemku.
Lokalita: Obec leží v neďaleko hraničného pásma s Maďarskom, blízko lesov, v poľovníckom revíry.
Občianska vybavenosť: Pošta, obecný úrad, obchody, doprava autobusom z-do Košice, priemyselný park Kechnec a USS. Počet obyvateľov 1100, predajňa potravinárskeho tovaru, pohostinstvo, oprava motorových vozidiel, Samostatné ambulancie praktického lekára a stomatológa pre dospelých, deti, komunálny odpad, Telocvičňa, Futbalové ihrisko, Pošta, Káblová televízia, Verejný vodovod, Rozvodná sieť plynu, Základná škola, Materská škola.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa standardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiáne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

  • Inžinierské siete - Áno
  • Voda - verejný vodovod
  • Kanalizácia - verejná
  • Prípojka plynu - plynovod
  • Prípojka elektriky v zemy
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii