Stavebný pozemok 15 ár, Sokoľany Košice- okolie

predaj, Pozemok pre rod. domy, Sokoľany, Pôvodný stav


  • id: 134
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Sokoľany
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Plocha pozemku: 1484 m2

Cena: 59 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... realitná kancelária ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj pozemok v obci Sokoľany, mimo frekventovanej zóny v tichom prostredí. K pozemku sa dostanete asfaltovou prístupovou cestou. Na pozemku sa nachádza staršia budova vhodná na uskladnenie materiálu, alebo záhradný domček. Pozemok je rovinatý, celý je zatrávnený a pravidelne udržiavaný. Poloha pozemku je V-Z, celý deň presvetlený slnkom. Z prednej časti je vstup na pozemok cez veľkú plechovú bránu, z bočných strán je oplotenie od susedov. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná.
Plné znenie tohto inzeratu si pozriete na našej web stranke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Technické parametre: Plyn zemný pred pozemkom, elektrina na pozemku, vodovod z verejného zdroja na pozemku, kanalizácia nie je zavedená , ale je plánovaná.
Plochy: pozemok 1484 m2, šírka pozemku 19m. Zosuvové pásmo : nie Záplavové pásmo: nie
Ďalšie fotografie o nehnuteľnosti a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.

Cena: 59 000 € ... je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke.

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, t.j. prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiáne tlmočenie pred úradmi. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti na Slovensku, ako aj HYPO-tekárny úver našim hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze. Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.
Lokalita: Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame sa nachádza v obci Sokoľany, ktorá sa nachádza blízko Košíc 13km .
Doprava: Motorovým vozidlom z Košíc 13 km. Autobusová pravidelná linka z Košíc.
Občianska a technická vybavenosť: Pošta, , Obecný úrad, obchod, Materská škôlka, Základná škola, Kulturny dom, Reštaurácia - Pizzeria.

Gabriel Nagy

Maklér

Gabriel Nagy


nagy@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii