Stavebný pozemok - Bohdanovce, Košice - okolie

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Bohdanovce, Rovinatý


  • id: 549
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Mesto/obec: Bohdanovce
Úžitková plocha: 118 m2
Plocha pozemku: 320 m2
Balkón/Loggia:

Cena : 62.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL .... ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Bohdanovce, vzdialenej od mesta Košice 15 km. Slnečný pozemok je rovinatý, umiestnený v tichom prostredí, v nezáplavovej a nezosuvovej oblasti, s pevným a suchým podložím. Prístup na neoplotený pozemok je po štrkom spevnenej komunikácii, ktorá je v podielovom vlastníctve vlastníkov susedných nehnuteľností. Na pozemku sa nachádza rodinný dom, ktorý je vhodný na zbúranie, príp. na rekonštrukciu. V prípade výstavby novej nehnuteľnosti alebo rekonštrukcie vlastník pripravil projektovú dokumentáciu a stavebné povolenie. Budúca nehnuteľnosť je projektovaná ako samostatná stavba oddelená od susedných nehnuteľností 2 m vzdialenosťou. Priložené fotografie sú zo skutočného stavu a projektovej dokumentácie.
Inžinierske siete: plyn zemný, obecný vodovod a kanalizácia sú vo vzdialenosti 50 m od pozemku, elektrina vedená na stĺpoch vzduchom, s možnosťou prípojky k domu.
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 549
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Pobočka pošty, Reštaurácia, Športové stredisko,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti