Stavebný pozemok s nehnuteľnosťou v Kechneci

predaj, Pozemok pre rod. domy, Kechnec, Pôvodný stav


  • id: 87
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Kechnec
Ulica: jarna 74
Plocha pozemku: 620 m2

Cena: 28 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj pozemok s menšim domom v pôvodnom stave v obci Kechnec. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce. Dom je vhodný na asanáciu, technický popis domu sa môže konzultovať v osobnom stretnutí v našej kancelárii.
Plné znenie tohto inzeratu si pozriete na našej web stranke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Technický popis: Plocha: pozemku 620 m2. Asfaltová prístupová cesta, na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230V) a verejný vodovod. Kanalizačné potrubie je pred domom.
Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka. V prípade ďalších informácií ohľadom tejto nehnuteľnosti Vám ochotne zodpovieme v našej kancelárii na adrese: Murgašova 3, Košice - centrum.

Cena: 28 000 € je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke.

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti, ako aj HYPO-tekárny úver hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze.... Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.

Doprava: Motorovým vozidlom, autobusom vzdialenosť z Košíc 25 km.
Občianske vybavenie: obecný úrad, obchod so zmiešaným tovarom, pohostinské odbytové stredisko, verejný vodovod, plynový rozvod, odvoz a separácia

.