Stavebný pozemok s projektom v obci Borša, Slovensko

predaj, Pozemok pre rod. domy, Borša, Novostavba


  • id: 89
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Borša

Cena: 26 500 ZNIZENA CENA

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj stavebný pozemok v obci Borša blízko Trebišova. Pozemok sa nachádza v intraviláne obci. Pozemok je vhodný na výstavbu domu, nakoľko je už pripravená základová doska, čiastočne podpivničená z kvalitných moderných materiálov. Projektová dokumentácia je tiež navrhnutá a schválená, týmto odpadáva čakanie na projekt a všetky stavebné a schvaľovacie povolenia. Na pozemku sa nachádza studňa, pripojená na čerpadlo. Zároveň je na pozemku samostatná garáž z pozinkovaného plechu pripevnená na betónovom základe. Celý pozemok je oplotený pozinkovaným pletivom. Na záhrade sú vysadené ovocné stromy. Pri pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete, na ktoré je možnosť sa pripojiť.
Technické parametre: Plocha: pozemku 4372m2 z toho 2515m2 záhrady, 1857m2 orná pôda. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka a pred pozemkom plynová prípojka, kanalizácia.
Lokalita: Východné slovensko - Trebišovský kraj, Tokajská oblasť - je raj pre vyznávačov viniča a vínnej révy.
Občianska a technická vybavenosť: Obecný úrad, predajňa potravín, pohostinské odbytové stredisko, zariadenie pre údržbu a opravu motorových vozidiel, knižnica, pošta, základná škola a materská škola, vlaková zastávka, kostol, kaštieľ.
Doprava: Dostupnosť do Košíc autobusom a vlakom z vedľajšej obce niekoľkokrát denne. Motorovým vozidlom ste v Košíciach vzdialenom 68 km za 1 hod, Trebišov 25 km za 1/2 hod, Slovenské Nové Mesto 5 km za 10 min. Kúpalisko Veľaty . Prístupná doprava SAD.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika, rybačka. V blízkosti sa nachádzajú hranice s Maďarskom.

Cena: 26 500 € .

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d.15

Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Vyberte si z našich najnovších ponúk na našej webovej stránke ...