back-button← späť

Stavebný pozemok, Slovensko

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Nová Polhora, Rovinatý

Cena: 108 000

930 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 864
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Nová Polhora
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 930m2

Popis nehnuteľnosti

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu o výmere 930 m2 v obci Nová Polhora. Ide o rovinatý, slnečný pozemok o rozmeroch 25m x 33 m. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie, ktorá je v osobnom vlastníctve majiteľov.
Inžinierske siete: vo vzdialenosti 50 m od pozemku, elektrina vedená na stĺpoch vzduchom, s možnosťou prípojky k domu. Lokalita: V obci žije 510 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 18 km od Košíc s priamym výjazdom na diaľnicu. Foto je ilustračné.
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 864
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

  • Detská škôlka
  • Základná škola
  • Zastávka autobusu
  • Kostol
  • Potraviny
  • Športové stredisko

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná