Stavebný pozemok v obci Fancsal

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Fancsal, Rovinatý


  • id: 612
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Mesto/obec: Fancsal
Plocha pozemku: 900 m2
Balkón/Loggia:

Cena : 17.000

Popis nehnuteľnosti:

ROKER REAL realitná kancelária...Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Fancsal vhodný na stavbu rodinného domu. Najbližšie mesto je Encs vzdialené 7km. Pozemok o celkovej výmere 900 m2.Širka pozemku je 15m a dlžka je 60m. Pozemok sa nachádza v tichej uličke. Inžinierské siete sú pred pozemkom. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Pozemok je v nezáplavovej a nezosuvovej zóne, s pevným a suchým podložím. V prípade záujmu vieme vybaviť všetky dokumenty potrebné na výstavbu rodinného domu: Povolenie zo stavebného úradu, projekt a všetky dokumenty k inžinierským sietiam.
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 612

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Pobočka pošty, Lesík,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii