Vidiecka chalupa - Trebišov - okolie

Predaj, Vidiecky dom, Ladmovce, Pôvodný stav


  • id: 501
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Ladmovce
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 1900 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 32.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom - chalupa, v obci Ladmovce. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, s možnosťou vytvoriť obytné podkrovie, postavený v roku 1970. Dom je vo veľmi dobrom technickom stave, ihneď obývateľný. Ďalšou stavbou na pozemku je vínna pivnica. Pozemok je oplotený, mierne svahovitý v tvare obdĺžnika delený na časť predzáhradka, dvor predný a zatrávnená záhrada s ovocnými stromami a viničom. Dom je napojený na obecný vodovod , odpad vedený do veľkej žumpy, zemný plyn v dome, elektrina vedená vzduchom. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie, cez kovovú bránu s možnosťou parkovania vo dvore. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej lokalite, leží v Tokajskej oblasti na juhovýchodnom úpätí Zemplínskych vrchov. V nezáplavovej a nezosuvovej oblasti, ihneď voľná.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 501
Plochy: Pozemok 1900 m2, zastavaná plocha 700 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Murivo: kameň. Strecha je typu sedlová, pokrytá pálenou škridľou. Podlahy: betón, gumolit. Steny: klasická omietka interiér, klasická omietka exteriér. Strop : drevené hranoly. Okná : pôvodné drevené, Dvere : pôvodné drevené so zasklením. Plynová prípojka na zemný plyn. Kanalizácia vedená do žumpy. Kúrenie plynovými gamatkami a pieckou. Ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Stav objektu: dobrý technický stav.
Popis miestností prízemie : kuchyňa s pôvodným zariadením, 2 izby, kúpelňa po rekonštukcii - sprchový kút, WC.
Podzemná pivnica : pivnica na pozemku je vhodná na uskladnenie vína.
Priestor pod strechou využívaný ako povala s možnosťou realizovania dvoch izieb.
Technické miestnosti : sklad - šopa
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Potraviny, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - kamenné, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - linoleum, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - žumpa, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie drevom,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti