Vidiecký dom 3 izbový - Telkibánya, Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Telkibanya, Pôvodný stav


  • id: 523
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Telkibanya
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 95 m2
Zastavaná plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 1300 m2
Balkón/Loggia:
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 30.600

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, smer Gőncz - Maďarsko. Obec sa nacháddza 15 km od hraníc. Pozemok je v tvare obdlžníka, celý oplotený, prístup na pozemok z asfaltovej komunikácie.na pozemku je studňa. Pozemok je rozdelený na tri časti: predná záhradka, dvor a zadná časť. Rekonštrukcia nutná. Voľný ihneď, predáva sa bez zariadenia. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID 523
Plochy: Pozemok 1300 m2, zastavaná plocha 130 m2, úžitková 95 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Podlaha: drevená, betonová. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené pôvodné, dvere drevené pôvodné.. Strecha je valbová do L pálená škridla. Strecha je vo veľmi dobrom stave, aj krokvy a late. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Strop drevený s omietnutým podhľadom. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn vo dvore, obecná kanalizácia. Kúrenie pecou na tuhé palivo. Ohrev teplej vody: elektrický bojler v kúpelni.
Popis miestností: Vstupnými dverami sa dostaneme do prvej izby z ktorej je vstup do ďalšich izieb, kuchyne, kupelne a WC. V prvej miestnosti sa nachádza murovaná pec a v druhej miestnosti je kachľová keramická pec. Dom je v pôvodnom stave. Za domom sa nachádza stolárska dielňa a pristrešok na auto.
Lokalita: Slanské hory - Zemplén megye, rekreačné oblasti, turistika, lesy, horské bystriny, Reštaurácie, autobus, obchody. Neďaleko štrkovisko Kechnec, rybolov, kúpanie, kemping, Hornád pre splavovanie.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Kaviareň, Reštaurácia, Park,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Prípojka vody, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000