Vidiecký dom 3 izbový - Vizsoly, Maďarsko

Predaj, Vidiecky dom, Vizsoly, Pôvodný stav


  • id: 521
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Vizsoly
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 95 m2
Zastavaná plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 4831 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 44.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, Vizsoly- Maďarsko. Obec sa nachádza 15km od hraníc. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý vidiecky dom s garažou,hospodarskou budovou a technickou miestnosťou. Pozemok je v tvare obdlžníka, celý oplotený, prístup na pozemok z asfaltovej komunikácie.Na pozemku sa nachadza vonkajšia pivnica,letná kuchyňa,vinič a ovocný sad. Voľná ihneď, predáva sa bez zariadenia.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID 521
Plochy: Pozemok 4 831 m2, zastavaná plocha 200 m2, úžitková 95 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň a tehla. Podlaha: drevená, betonová , PVC. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené (pôvodné), dvere drevené. Strecha je škridla. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn vo dvore, kanalizácia. Kúrenie tuhé palivo a plyn. Ohrev teplej vody: elektrický bojler v kúpelni. Stav objektu: Pôvodný stav. Voľná ihneď, predáva sa bez zariadenia.
Popis miestností: Vstupnými dverami sa dostaneme do obývačky a z obývačky do dvoch izieb a kuchyne, ktora má taktiež svoj vlastný vstup. Z kuchyne sa dostaneme do kulene s WC a do skladovej komory.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie plynom, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii