Rodinný 5 izbový dom v Tolcsva

Predaj, Rodinný dom, Tolcsva, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 617
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 5
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Tolcsva
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 179 m2
Zastavaná plocha: 279 m2
Plocha pozemku: 1200 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 62.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný 5 izbový dom obci Tolcsva-Maďarsko. Obec leží 20km od hraničného priechodu Slovenské Nové Mesto. Pozemok je rovinatý v tvare obdĺžníka Celý pozemok je oplotený. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý 1 podlažný rodinný dom. Rodinný dom sa dá rozdeliť na 3 bytové jednotky. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii.Inžinierské siete: voda obecná, kanalizácia obecná. Elektrická prípojka vzduchom 230 V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 617
Plochy: Pozemok 1200 m2, zastavaná plocha 279 m2 úžitková plocha 179 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: 80cm kameň. Podlaha: betón, drevo. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: plastové a drevené . Dvere drevené. Strop: drevo, omietka. Strecha je Valbová prikrytá pálenou škridlou. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kanalizácia obecná.
Popis miestností:Hlavná budova: 5 izieb, 2x kuchyňa a 2x kúpelka s WC. Vedľajšie budovy: 2x garáž a hospodárské budovy


Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.


Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná dvojsklo, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie drevom, Vykurovanie - Kachľová pec,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii