BROKER – REAL s.r.o.

realitná kancelária bola založená 15.5.2014, so sídlom Murgašova 3, 040 01 Košice -centrum. V súčasnosti máme jednu realitnú kanceláriu v Košiciach, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie predaja, alebo kúpy nehnuteľností na Slovensku a v Maďarsku, komplexné služby pre zákazníkov v oblasti poradenstva, obstarania a sprostredkovania :

  • predaja a prenájmov súkromných a komerčných nehnuteľností,
  • financovanie nehnuteľnosti výberom bankového úveru, stavebného sporenia
  • poistenie nehnuteľnosti a vinkulácia nehnuteľnosti výberom z 10 poisťovní
  • právne bezplatné poradenstvo renomovaným právnikom

Poskytovanie uvedených služieb prostredníctvom jednej kancelárie je štandardom komfortu pre našich zákazníkov.

Pri predaji, kúpe, alebo prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti zabezpečujeme klientom komplexný právny servis, vysporiadanie prípadnych exekučných konaní, vypracovanie súdno-znaleckého ocenenia nehnuteľnosti a geometrického zamerania nehnuteľností a pozemkov, potrebné pri dedičskom konaní alebo pri žiadostiach o hypotekárny úver.Pre klientov zabezpečujeme prevod nehnuteľnosti vlastným renomovaným právnikom, na objednávku zabezpečíme činnosť znalcov, notárov, geodetov, projekčnú činnosť, výstavbu alebo rekonštrukciu samotnej nehnuteľnosti.

Tím maklérov využíva pre komfort predaja a získavanie informáciíí a rýchlej orientácie vo svete nehnuteľností vlastný firemný elektronický systém - software a je pravidelne vzdelávaný profesionálnymi školiteľmi. Ovládanie viacerých jazykov je samozrejmosťou.

V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Makléri BROKER-REAL s.r.o.

Kontaktné údaje

Sídlo spoločnosti: Murgašova 3, 040 01 Košice ( v centre mesta pri vojenskej nemocnici )
Kontaktný email: mail@broker-real.sk

ZÁKAZNICKÁ INFOLINKA: +421 948 544 654