back-button← späť

Chalupa v Slanských horách, Maďarsko

Predaj, Chata a chalupa, Bozsva, Pôvodný stav

Cena: 92 700

60 m2

1000 m2

2 Izby

1 livingroom

1 Spálňa

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 916
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Mesto/obec: Bozsva
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Úžitková plocha: 60m2
Plocha pozemku: 1000m2
Pivnica: Áno
Okná: Pôvodné
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Počet izieb: 2
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 1
Počet kuchyň: 1

Popis nehnuteľnosti

BROKER - REAL realitná kancelária ponúka na predaj dom v obci Bózsva, Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí prízemný čiastočne podpivničený dom postavený v roku 1990, umiestnený do mierneho svahu. Pozemok je celý oplotený s malou záhradkou a priestranným dvorom vyloženým prírodným kameňom umožňujúcim parkovanie pre viac vozidiel. Za domom sa nachádza drevený prístrešok, z ktorého je možné vytvoriť ďalšiu obytnú izbu, prípadne zimnú záhradu. Pred domom je rozsiahly altánok a prístrešok na parkovanie motorového vozidla. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie.
Lokalita: V obci žije 200 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 15 km od štátnej hranice. Časová dostupnosť do KE 30 min. Obľúbenou atrakciou je neďaleký hrad Fuzér.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 916
Zverejnené údaje v texte sú na základe informácií od vlastníka nehnuteľnosti.

Plochy: Pozemok 1000 m2, úžitková plocha 60 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: MURIVO - kamenné bloky - TUF 50 cm. STROPY- drevené hranoly podbité doskami - omietnuté. PODLAHY - dlažba. OMIETKY - vonkajšia omietka - fasádna omietka, vnútorné: klasická omietka. OKNÁ - pôvodné dvojité drevené. DVERE - drevené. STRECHA - sedlová pokrytá azbestovým šindľom na drevenom krove. ELEKTRICKÁ Prípojka - zavedená do domu vzduchom. PLYNOVÁ Prípojka : na pozemku. KÚRENIE - murovaná tehlová pec na tuhé palivo. VODA : obecný vodovod. KANALIZÁCIA : verejná.
Vstup do domu : dvojitými dverami do priestrannej miestnosti, ktorá je vybavená otvorenou kuchyňou amerického typu. Z tejto miestnosti je vstup do menšej spálne, WC a prípadnej budúcej kúpeľne.
Podkrovie : využívané na povalu.
Celkový stav nehnuteľnosti: nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, vhodná na účely chalupárčenia bez nutných väčších investícií.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ceny nehnuteľností sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia a obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

 • Základy - Betón
 • Typ konštrukcie - Kameň
 • Strecha - Sedlová
 • Strešná krytina - Azbestové šindle
 • Steny - Kameň
 • Podlaha - Keramická dlažba
 • Strop - Kazetový strop
 • Vstupné dvere - Drevené
 • Prípojka vody - Verejný vodovod
 • Kanalizácia - Verejná sieť
 • Prípojka plynu - Verejný plynovod
 • Prípojka elektriky - Vzduchom
 • Prípojka elektriky - 240V
 • Kúrenie - Drevom

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná