back-button← späť

Rodinný dom - vidiecky, Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Ináncs, Kompletná rekonštrukcia

Cena: 54 000

80 m2

1800 m2

2 Izby

1 livingroom

1 Spálňa

1 Kúpeľňa

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 915
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Ináncs
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 80m2
Plocha pozemku: 1800m2
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Parkovacie miesto: vo dvore
Pivnica: Nie
Okná: Plastové
Počet izieb: 2
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 1
Počet kúpeľní: 1
Počet kuchyň: 1

Popis nehnuteľnosti

ZNÍŽENÁ AKCIOVÁ CENA... BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v obci Ináncs - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, nepodpivničený, postavený v roku 1955. Dom je v stave po kompletnej rekonštrukcii vrátane novej strechy v roku 2020. Ďalšou stavbou na pozemku je plechová garáž. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada. Parkovanie možné na dvore alebo v garáži pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije 1200 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 1 km od výjazdu na diaľnicu do Košíc. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 915

Plochy: Pozemok 1800 m2, úžitková plocha 80 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: MURIVO -kameň 50 cm. STROPY - drevené podbité doskami, omietnuté, zateplené, sádrokartón. PODLAHY : dlažby, plávajúca podlaha. OMIETKY - stierky. VONKAJŠIA OMIETKA : fasádna omietka. OKNÁ: plastové. DVERE exteriérové vchodové: plastové, interiérové dvere plastové zaťahovacie. STRECHA : nová typu valbová, prikrytá asfaltovým šindľom na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn na pozemku. Kanalizácia obecná. Kúrenie a chladenie je klimatizačnou jednotkou v každej obytnej izbe. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície.
Popis miestností: predsieň, kúpeľňa s vaňou a WC, spálňa, obývacia miestnosť, kuchyňa vybavená elektrospotrebičmi , technická miestnosť.
Podkrovie : využívané na povalu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ceny nehnuteľností sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

 • Základy - Betón
 • Typ konštrukcie - Kameň
 • Strecha - Valbová
 • Steny - Kameň
 • Steny - Zmiešaný material
 • Podlaha - Laminátová
 • Podlaha - Keramická dlažba
 • Strop - Drevený
 • Okná - Plastové okná dvojsklo
 • Vstupné dvere - Plastové
 • Inžinierske siete - Áno
 • Prípojka vody - Verejný vodovod
 • Kanalizácia - Verejná sieť
 • Prípojka elektriky - Vzduchom
 • Prípojka elektriky - 240V

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná