Rodinný dom Telkibánya - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Telkibanya, Pôvodný stav


  • id: 447
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Telkibanya
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 78 m2
Zastavaná plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 870 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 31.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom, v obci Telkibánya - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý vyvýšený 1 podlažný rodinný dom, postavený v roku 1970, podpivničený čiastočne. V zadnej časti domu sa nachádza tecnická miestnosť na uskladnenie záhradnej techniky a náradia. Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do verejnej kanalizácie, zemný plyn v dome, elektrina je vedená vzduchom. Prístup na mierne svahovitý pozemok v tvare obdlžnika je bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je delený na časť predzáhradka, dvor predný a zatrávnená záhrada. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná, bez zariadenia. Obec ( 600 obyvateľov) je situovaná v tichom prostredí v rovinatom teréne, neďaleko diaľnice, po dialnici ste v Košiciach za 25 min. Najbližšie mesto Encs.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 447
Plochy: 870 m2, zastavaná plocha 90 m2, úžitková 78 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: sivý kváder . Podlaha: parkety a dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené dvojité. Exterieové: dvere drevené, interiérové drevené s presklením. Strecha je typu stanová, prikrytá škridlou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody sú na 230V. Plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie: plynovými ohrievačmi(gamatka). Ohrev teplej vody je bojlerom. Stav objektu: Celkový stav nehnuteľnosti: pôvodný stav. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, bez ťarchy, voľná ihneď.
Popis miestností: Vyvýšené podlažie: - Vstup je schodišťom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám,z predsiene je vstup do kuchyne a obývačky. Z kuchyne je vstup do kúpelne s WC a komory. Cez obývačku sa dostaneme do spálne.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je uvedená bez provízie a je stanovená vlastníkom. Zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v kancelárii realitnej kancelárie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Strecha - stanová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kváder, Podlaha - drevená, Strop - omietka, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Prípojka vody, Voda - studňa , Prípojka kanalizácie, Kanalizácia - verejná, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie - Elektrický bojler,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii