back-button← späť

Záhrada Beniakovce - vhodné pre mobilný dom, Košice - okolie

Predaj, Rekreačný pozemok, Beniakovce, Pôvodný stav

Cena: 23 000

711 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 112
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rekreačný pozemok
Mesto/obec: Beniakovce
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Plocha pozemku: 711m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 711 m2, vhodný na umiestnenie mobilného domu, s využitím záhrady na pestovanie ovocných stromov, viniča, krovín a zeleniny, v záhradkárskej oblasti Beniakovce okres Košice - okolie. Pozemok sa nachádza v extraviláne obce. Pri pozemku rozvod elektriny. Prístupová cesta asfaltová 100 m kamenistá, svahovitá. Nachádza sa v spodnej časti pri rieke Torysa.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 112
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Mapa

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná