Pozemok - záhrada v Beniakovciach, Košice - okolie

predaj, Rekreačný pozemok, Beniakovce, Pôvodný stav


  • id: 112
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rekreačný pozemok
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Beniakovce

Cena: 23 000

Popis nehnuteľnosti:

Ak je Vašim snom záhrada vhodná na pestovanie drevín, kríkov, zeleniny alebo okrasnej záhrady, umiestnenej na tichom mieste s úrodnou zeminou, neďaleko mesta Košice a rieka Torysa bude Vašim susedom, tak toto je to miesto. Príďte sa prosím pozrieť.
BROKER-REAL... ponúka na predaj pozemok o rozlohe 800m2 vhodný na záhradu - ovocný sad a pestovanie krovín a zeleniny, v záhradkárskej oblasti o rozlohe 800m2 v obci Beniakovce okres Košice.
Technický popis: Pozemok sa nachádza v extraviláne obce. Pri pozemku rozvod elektriny. Prístupová cesta asfaltová 100m kamenistá, svahovitá. Nachádza sa v spodnej časti pri rieke Torysa.
Technické údaje sú uvedené na základe informácii majiteľa pozemku.
Výhody: rovinatý pozemok v blízkosti Košíc. Vzdialený 1500m od hlavnej cesty. V blízkosti sú postavené chaty aj na celoročné bývanie. Tichá romantická oblasť, pozemok hraničiaci s riekou, rybolov, nasadené ovocné stromy,slnečný, rovinatý, blízkosť lesa.
Spojenie: Autobusom Eurobus, vlastný dopravným prostriedkom, vzdialenosť od najbližšieho mesta 10 km.

CENA: 23 000 €

Cenu nehnuteľnosti stanovil majiteľ. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie.
Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: + 421 948 544 654

Vyberte si z našich najnovších ponúk na našej webovej stránke ...
" magyar nyelven is beszélünk " ..-