Rodinný dom Hidasnémeti

Predaj, Rodinný dom, Hidasnémeti, Pôvodný stav


  • id: 529
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Hidasnémeti
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 110 m2
Zastavaná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 1100 m2
Balkón/Loggia: Nie
Pivnica: Nie
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 27.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, Hidasnémeti - Maďarsko. Dom je postavený v roku 2008 a je v zachovalom technickom stave. Pozemok je tvaru štvorca, oplotený, kovová brána. Dvor pri dome je rovinatý, chodníky betónové. Pozemok sa delí na dvor a zatrávnenú záhradu. Za domom garáž s montážnou jamou. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie do dvora, parkovanie vo dvore. Obec je umiestnená 6 km od štátnej hranice, najbližšie mesto SK Košice, HU Encs. Nehnuteľnosť je v nezáplavovom pásme, v tichej ulici, ihneď voľná(čas na vysťahovanie), bez ťarchy. Obec obýva 1200 obyvateľov, umiestnená blízko diaľnice.
Doprava z mesta Košice vlakom, autobusom EUROBUS.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 529
Plochy: Pozemok 1100 m2, zastavaná plocha 140 m2, úžitková 110 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Strecha je typu sedlová prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Podlaha: laminát, keramická dlažba. Komín murovaný, tehlový. Steny stierky a drevo, obecný vodovod, kanalizácia.. Dvere: plastové. Okná plastové. Stropy s omietnutými podhľadmi. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie, plyn zemný v dome. Vykurovanie domu je zabezpečené Klimatizáciou a kotolom na tuhé palivo v každej miestnosti samostatnými rebrovými radiátormi. Stav objektu: pôvodný stav, technický stav dobrý, s možnosťou celoročného bývania. Možnosť pripojenia internetu, wifi a televízie. Pozemok je oplotený, vstup kovovou bránou, parkovanie vo dvore.
Popis miestností: Vstupnými dverami sa dostaneme do predsiene z sú vstupy do troch izieb a kuchyne. Z kuchyne sa dostaneme do kúpelky s WC. Za domom sa nachádza veľká garáž s montážnou jamou.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Bez zariadenia, Sprchový kút, Klimatizácia, Steny - omietka,

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Autobusová stanica, Železničná stanica, Kostol, Potraviny, Lekáreň,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základové pásy, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Strop - sadrový, Strop - kazetový, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000