Rodinný dom Szögliget

Predaj, Rodinný dom, Szögliget, Pôvodný stav


  • id: 587
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Szögliget
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 125 m2
Zastavaná plocha: 350 m2
Plocha pozemku: 2500 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné

Cena : 33.700

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, v obci Szögliget. Obec leží 15km od hraničného priechodu Hosťovce a 20km od Narodného parku Aggtelek. Pozemok je rovinatý v tvare obdĺžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný. Celý pozemok je oplotený. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý 1 podlažný rodinný dom. Vedľajšie stavby sú umiestnené za domom: dielňa a hospodárské budovy. Inžinierské siete: voda obecná, kanalizácia obecná. Elektrická prípojka vzduchom 230 V/400V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 587
Plochy: Pozemok 2500 m2, zastavaná plocha 350 m2 úžitková plocha 125 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: Kameň a tehla. Podlaha: betón, PVC, dlažba. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: drevené . Dvere drevené. Strop: drevo, omietka. Strecha je sedlová prikrytá pálenou škridlou. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.
Popis miestností: Chodba,kuchyňa, technická miestnosť, komora, tri izby,kupelňa a WC. Prístavby: garáž a dielňa na výrobu a opracovanie dreva. Stroje nie sú súčasťou ceny, dohoda možná.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Autobusová stanica, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Steny - kameň, Podlaha - linoleum, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii