back-button← späť

Stavebný pozemok Abaujvár, Maďarsko

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Abaujvár, Rovinatý

Cena: 41 000

3200 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 939
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Abaujvár
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 3200m2

Popis nehnuteľnosti

BROKER REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu o výmere 3200 m2 v obci Abaujvár. Zastavanosť pozemku je 30 %. Inžinierske siete: zemný plyn, obecný vodovod sú pred pozemkom, elektrina vedená na stĺpoch vzduchom s možnosťou prípojky k domu. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. V obci žije 220 obyvateľov, je vzdialená 20 km od Košíc, situovaná v tichom prostredí v členitom teréne. Pozemok je v nezáplavovej a nezosuvovej zóne, s pevným a suchým podložím.
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 939

FOTO JE ILUSTRAČNÉ

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ceny nehnuteľností sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná