back-button← späť

Stavebný pozemok - Fony - Maďarsko

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Fony, Rovinatý

Cena: 28 700

1700 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 810
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: FONY
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 1700m2

Popis nehnuteľnosti

Na predaj Stavebný pozemok, Fony - Maďarsko. Na pozemku sa nachádza starší vidiecký vaľkový dom. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Pozemok je čiastočne oplotený, prístup na pozemok z asfaltovej komunikácie. Nehnutelnosť je v nezáplavnom a nezosuvnom pásme. Obec sa nachádza 22 km od hraničného priechodu Milhosť.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 810
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná