back-button← späť

Stavebný pozemok Tornyosnémeti, Maďarsko

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Tornyosnémeti, Rovinatý

Cena: 48 000

1000 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 966
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Tornyosnémeti
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 1000m2

Popis nehnuteľnosti

Na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu o výmere 1000 m2 v obci Tornyosnémeti. Zastavanosť pozemku je 30 %. Inžinierske siete: zemný plyn, obecný vodovod sú pred pozemkom, elektrina vedená na stĺpoch vzduchom s možnosťou prípojky k domu. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Pozemok je v nezáplavovej a nezosuvovej zóne, s pevným a suchým podložím.
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 966

FOTO JE ILUSTRAČNÉ

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ceny nehnuteľností sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 917 484 501
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná